tr
tr

Plotter Polyester Kağıtları

Plotter Polyester Kağıtları

Plotter Polyester Kağıdı

Her marka model ozalit makinası ve plankopya makinalarına uyumlu plotter polyesteri, harita polyesteri çeşitlerini stoktan teslim ve en uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Laser ve inkjet mürekkepli çalışan geniş format, dış mekan, içmekan bütün plotter yazıcılar ile uyumlu, çeşitli uzunluk ve genişlikte üretilen plotter polyester kağıtları için bize ulaşınız.

Plotter polyester kağıdı ihtiyacınızda güncel her çeşit plotter polyesterleri en uygun fiyatlar ile stoklarımızda bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine 1 günde güvenli ve hesaplı gönderim…

Hp, Epson, Canon, Oce, Xerox, Roland, Olympos ve diğer geniş format, laser, inkjet mürekkepli, içmekan, dış mekan, plotter yazıcı markaları ile uyumlu, standart ebatlarda, çeşitli uzunluk ve genişlikte üretilen harita polyesteri, plotter polyester kağıtları için bize ulaşınız.

Plotter Polyester Kağıt Çeşitleri

62 cm x 30 m 150 micron polyester kağıdı
91.4 cm x 30 m 150 micron polyester kağıdı
91.4 cm x 30 m 125 micron polyester kağıdı

Diğer çeşit ve ebatlar için bizi arayınız.

Polyester Nedir ?

Suya dayanıklı, ani kuruma özelliğine sahip, mürekkep emiciliği yüksek olan inkjet polyester ve laser polyester olmak üzere iki çeşide ayrılmış film çeşidine polyester denir.
Üzerinde mermi kalem, çini mürekkebi kullanılabilir.

Polyester Kağıtları Nerede Kullanılır ?

Polyester kağıtları; İller Bankası, belediyeler, harita mühendislik büroları, kadostro müdürlükleri ve diğer resmi kurumlarda kullanılmaktadır…

149 görüntülenme
03123871346
Görüşme Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?