tr
tr

Plotter Servis

Anasayfa » Plotter Servis

Plotter Servis

HP Plotter Servisi

Nokta Grup ; Yetkili Hp Plotter Servisi olarak (Hp Gold Partner) Ankara’da ve aynı zamanda tüm Türkiye çapında 18 yıldır Plotter Makineleri’nin tamir bakımı ve teknik servis hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Hp Plotter makineleriniz ile ilgili tüm arıza ve sorunlarda her zaman profesyonel servis hizmetlerini 7 gün 24 Saat kaliteli hizmetimizle ile yanınızdayız.

Nokta Grup olarak ister Ankara içi ister Ankara dışı olsun en hızlı biçimde Türkiye’nin her köşesine servisimiz vardır. Mutlaka Plotter Teknik Servis ve Hizmetlerimizle ilgili 0850 840 0 850 numaralı telefonumuzdan her zaman bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Nokta Grup Gold Partner olarak bizler Hp Plotter Kağıt çeşitleri ve Plotter yedek parçalarınızda bünyesinde bulundurmakta ve satışını yapmaktayız.

Sözleşmeli veya sözleşmesiz tüm cihazlara yerinde hizmet vermekteyiz.

İsterseniz kullanmakta olduğunuz plotter yazıcılarınızı belli periyotlarda bakımını yapabilir, belli periyotlarda yapılacak bakım ve parça değişimleri yazıcınızı her zaman hazırda olmasını sağlayarak, sizleri beklemediğiniz bir zamanda meydana gelecek birçok arıza ve sorundan kurtaracaktır.

Plotter yazıcıların Yıllık bakım sözleşmesi yaparak düzenli bakım ve onarım işlemlerini otomatik bir şekilde yapılmasını sağlayan bilirsiniz.

Yılık sözleşme yaptırmadan da Hp Plotter makineleriniz için Nokta Grup 0 850 840 0 850 nolu telefondan teknik destek alabilir, teknisyenlerimizin yerinize gelerek plotter makinesinin tamirini, bakımını veya parça değişimi gibi birçok işlemi yaptırabilirsiniz.

Bizler sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmak için elimizden geleni yapacağımızı biliniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
03123871346
Görüşme Başlat
💬 Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?